3 טיפים לשיפוץ העסק החדש

משפצים את העסק החדש שלכם? לא יודעים איפה מתחילים? הגעתם למקום הנכון, קבלו 3 טיפים לשיפוץ העסק החדש.

הגדירו מראש את התקציב לשיפוץ

לא סתם הצבנו את הטיפ הזה בראש רשימת הטיפים שלנו, שכן הוא באמת הטיפ הכי חשוב. אם לא תגדירו מראש את התקציב שאתם יכולים להקצות לשיפוץ העסק החדש שלכם, סביר להניח שתחרגו ממנו מהר מאד ותיכנסו לחובות מיותרים. לכן, לפני שאתם ממהרים להרים טלפון לשיפוצניק שלכם, עשו שיעורי בית ובדקו מראש מה התקציב שאתם יכולים להפנות לטובת הפרויקט.

זה נכון, זו אולי משימה שתגרום לכם להתאכזב מכיוון שלא תוכלו להגשים את כל החלומות שלכם. אך עם זאת, אנחנו מעדיפים שתוותרו עכשיו על חלומות שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להגשים, מאשר להיכנס לחובות מיותרים. את התקציב שעומד לרשותכם פשוט תעבירו לשיפוצניק והוא כבר יבנה עבורכם את התוכנית המתאימה.

דרשו תכנית עבודה מסודרת

לעמידה בלוחות הזמנים יש חשיבות מכרעת בכל הקשור לשיפוץ של עסק. מדוע? מכיוון שבכל יום שהעסק שלכם לא פעיל, אתם פשוט מפסידים כסף. לכן, דרשו מהשיפוצניק שלכם להציג לכם תוכנית מפורטת של הפרויקט ולהתחייב בפניכם על תאריך התחלה וסיום. זכרו, מדובר בפרויקט מורכב שאתם יכולים לדעת איך אתם נכנסים אליו, אך לא תמיד תדעו איך אתם יוצאים ממנו.

בהתאם לתכנית הפרויקט, אתם צריכים להגיע להסכמה עם בעל המקצוע על התשלום. ההמלצה שלנו עבורכם היא לחלק את הפרויקט לשלושה שלבים של תשלום. הראשון, תשלום מקדמה על סך 20% מהעלות הכוללת של הפרויקט. השני, תשלום על סך 40% באמצע הפרויקט. השלישי והחשוב ביותר, תשלום על סך 40% הנותרים של הפרויקט. כך אתם תשאירו את הכוח בידיים שלכם ותבטיחו שלבעל המקצוע כל הזמן יהיה אינטרס לסיים את הפרויקט בזמן.

אל תוותרו על הדברים החשובים

מכיוון שאתם עובדים עם תקציב מוגבל, אתם צריכים להקפיד לעבוד לפי סדר עדיפויות בפרויקט. למשל, אם העסק החדש שלכם ממוקם במבנה ישן שצנרת האינסטלציה שלו היא צנרת ישנה מברזל, סביר להניח שתחוו תקלות ושתצטרכו להזמין אינסטלטור בפתח תקווה או בכל עיר אחרת שבה העסק נמצא כל שני וחמישי. במצב כזה, אנחנו ממליצים לכם להחליף את הצנרת קומפלט לצנרת חדישה יותר.

בנוסף, אל תוותרו על האווירה שאתם רוצים שהעסק יעניק ללקוחות שלכם. אין ספק שאנרגיה טובה היא אחד הפרמטרים הכי חשובים בהגדלת מכירות בעסק ושיפוץ כללי של המבנה הוא בדיוק הזמן עבורכם להתפרע עם החלומות העיצוביים שלכם ולהגשים אותם. אחרי שתסיימו עם השיפוץ יהיה לכם קשה מאד לבצע שינויים נוספים, השקיעו בעיצוב עכשיו.

לסיכום, אין ספק ששיפוץ עסק חדש הוא פרויקט מורכב, אך אם תעבדו בצורה מסודרת על פי תכנית מוגדרת מראש, אתם בכיוון הנכון.

קטגוריה:, פורסם ב31/08/2021

0 תגובות על המאמר

הוסף תגובה  

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.