רישוי עסקים

 

 

 

 

מרגישים שהקריירה שלכם צריכה ניווט מחדש? תמיד רציתם להתעסק בתחום שלא נוגע לתעודות ולהכשרות אשר רכשתם במהלך החיים? החלום לעבוד בחנות ספרים עדיין מדגדג?
לעולם לא מאוחר מדי. הכירו את שיטת הזכיינות, אשר תופסת תאוצה בעולם העסקי.

10 דברים שלא ידעתם על שיטת הזכיינות וסוגי זכיינות

  1. זכיינות היא שיטה עסקית מוכרת המבוצעת בין הזכיין למזכה, כלומר בין מנהלי הרשת לבין האדם הפרטי. השיטה שכיחה עקב היתרונות הרבים שהיא מפיקה למי שחדש בעולם העסקי.
  2. החדירה לעולם העסקים דרך שיטת הזכיינות הופכת את ההתחלה לנעימה ומזמינה בזכות הליווי הצמוד שמקבל הזכיין מחברת האם.
  3. ישנם כמה סוגי זכיינות, כך שלכל אחד ניתן להתאים את הפורמט אשר יתאים לו.
  4. למרות החלוקה ישנן כמה הגדרות משותפות וקבועות. למשל, בכל סוגי זכיינות הזכיין מקבל במסגרת החוזה זיכיון מלא על הסניף אשר הוא פותח. זוהי ההזדמנות לכל אדם מכל מעמד ליצור צמיחה אישית בדרכו שלו, יחד עם בסיס יציב כחלק מרשת ענפה ומבוססת.
  5. בחוזה הזכיינות הקלאסי הזכיין משקף את ערכי המזכה: הוא מקבל את הלוגו, המדים ואת המבצעים וההתנהלות אשר מוכתבים לו בהדרכה מסודרת מטעם המזכה. זוהי כניסה חלקה ואיכותית למעמד ניהול יציב, ללא צורך בהתחלה ארוכה ומסורבלת.
  6. אין לכם את ההכשרה המתאימה? לא נורא! לא חייבים להיות בעלי ידע או ניסיון בתחום בו אתם מבקשים לרכוש זיכיון. באמצעות חוש עסקי, פילוס דרך להצלחה היא אפשרית, במיוחד כאשר מקבלים סניף תחת זכיינות בתחום שהוא כבר מבוסס וקיים. הזכיין מקבל ליווי והדרכה צמודים מטעם החוזה, אשר מנווטים את דרכו בשלווה.
  7. בשיטת הזכיינות הקלאסית – שהיא הזכיינות העסקית, בעל העסק מחויב להיצמד לתקני הניהול וההדרכה של החברה. לעומת זאת, ישנה שיטה מצומצמת אשר נותנת לזכיין חופש פעולה רחב יותר: זכיינות מצומצמת.
  8. הזכיינות המצומצמת מעניקה לזכיין את הלוגו והמראה הוויזואלי של החברה המזכה, אך ניתן לו חופש פעולה רחב לגבי התנהלותו המסחרית, כך שזוהי אפשרות יותר פתוחה ומרעננת בשבילכם להביע את האיכות ויכולות הניהול שלכם, אך עדיין במסגרת יציבה ותומכת אשר מעניק חוזה הזכיינות.
  9. דרך הזכיינות המצומצמת אתם יכולים להתאים את העסק לטעם האישי, למטרות העסקיות ולדרך הניהול האישית שלכם, תוך התנהלות מול אוכלוסייה ספציפית בה העסק מתקיים.
  10. שיטת הזכיינות פופולרית ושכיחה על כל סוגיה, וניתן לראותה בתחומים רבים: מתחנות דלק עד רשתות ספרים, חנויות מזון וסוכנויות רכב.

אז קראתם וקיבלתם מבט מקיף על הזכיינות וסוגי זכיינות שונים, כעת רק ניתן לכם למצוא את הדרך המתאימה לכם וליכולות העסקיות והאישיות שלכם ולצאת לדרך!
זו ההזדמנות שלכם לפתוח דף חדש לעולם עסקי שתמיד הצצתם עליו מהצד, אז מה עוצר אתכם? בהצלחה!

 

קטגוריה:, פורסם ב23/12/2015

0 תגובות על המאמר

הוסף תגובה  

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.