• רוצה לקנות רכב זול וטוב?
  • צריך מימון לרכב יד שניה?
  • מחפש רכבי יד שניה במצב מצוין כמו חדשים?

 

לקנות רכב יד שניה משתלם כיום יותר מאשר לקנות רכב חדש. העלות של רכבי יד שניה היא עלות פחותה ורוב המכוניות שישנן בשוק הן במצב טוב ולא בילו הרבה זמן על הכביש עד שנמכרו בפעם הראשונה. לכן אם אתה זקוק לרכב חדש, אל תהסס ותרכוש לך אחד משומש וטוב.

עלות רכב יד שניה – זולה מרכב חדש

העלות של קנית רכב משומש תמיד תהיה זולה יותר מרכב חדש וזאת יש לזכור. יש רכבים שהיו סה"כ שנה אחת על הכביש וכבר נחשבים רכב יד שניה ולכן משתלם מאוד לקנות אותם. כאשר אנשים שומעים רכב משומש הם ישר מדמיינים לעצמם גרוטאה ישנה וחלודה בראש אבל זה כלל לא המצב בשוק המכוניות המשומשות כיום.

לכן אם אתה רוצה להתחדש ברכב ואין לך סכום מאוד גדול לכך, תוכל לקנות לעצמך רכב יד שניה זול, טוב ואמין. אם אתה עדיין מתלבט אם לשדרג את הרכב, דע שתוכל לקבל מימון לרכב יד שניה בקלות מגורמים פיננסיים שונים ולהחזיר את ההלוואה בזמן שנוח ומתאים לך.

הלוואות בתנאים סופר משתלמים

ההלוואות שניתן לקבל כיום מתקבלות בתנאים מאוד נוחים שכל אדם מהשורה יכול לעמוד בהן ולכן מומלץ לקחת את ההלוואות אלו אם רוצים להתחדש ברכב משומש:

  • מימון של אחוזים גבוהים מהעסקה כולה
  • ריביות נמוכות
  • תקופת החזר ארוכה
  • מספר תשלומים גבוה

תעשו סקר שוק נרחב לפני שאתם מחליטים ממי לקחת את ההלוואה על מנת שתקבלו אותה בתנאים שהכי משתלמים עבורכם. היו עם היד על הדופק ותיקחו הלוואה רק ממישהו שנראה לכם אמין.

אילו גופים מספקים מימון לרכב יד שניה?

הלוואות לרכבים משומשים ניתן לקחת מכל אחד מהבנקים. לכל בנק יש את התנאים שלו. במידה ואתה שייך לבנק אחד ומחליט לקחת את ההלוואה מבנק אחר עקב תנאים טובים יותר, תאלץ להוכיח להם יציבות כלכלית ועוד אי אילו מסמכים שיבקשו ממך. 

אם תיקח הלוואה מהבנק שלך שמכיר אותך סביר להניח שיהיה לך פחות כאב ראש מבחינת הבירוקרטיה אבל לא בהכרח תקבל הלוואה בתנאים הטובים ביותר.

יש לא מעט גורמים חוץ בנקאיים שגם כן מאפשרים קבלת מימון לרכב יד שניה. גופים אלו בדרך כלל נותנים תנאים טובים מעט פחות טובים משל הבנקים הגדולים, אך במהירות הרבה יותר גבוהה. בכל מקרה יש לבדוק זאת היטב לפני שבוחרים ממי לקבל את ההלוואה.

מימון לרכב יד שניה על ידי הלוואות לרכבים נהיה נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות מכיוון שאנשים מבינים שלא צריך לחכות עד שיהיה להם את סכום הכסף המלא כדי לקנות רכב, אלא אפשר לקבל הלוואה וכך להשיג את רכב החלומות באופן מיידי ואפילו לרשום אותו על שמך, למרות ההלוואה.

קטגוריה:, פורסם ב09/12/2019

0 תגובות על המאמר

הוסף תגובה  

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.