יצור בדים לסיטונאים במתפרת טקסטיל

חלק מהחוויה בבחירה של בדים לייצור מוצרי טקסטיל היא השיטוט במתפרות ובחנויות המתמחות בבדים לסיטונאים. בדרך כלל החנויות הללו מרוכזות במדרחובים או בדרום הערים והאווירה הסובבת אותן מלאה בצבעים וריחות, בדיוק לחוויה זו אנו רוצים להציע חלופה מהסיבה הפשוטה – חיסכון בכסף.

מתפרות לייצור בדים עוברות לדיגיטל

אז נכון שבחירה בחנויות מקוונות היא בהכרח חסרת גירויים פיזיים אבל אם נסתכל עליה מהזווית הכלכלית נבין כי מדובר בחיסכון עצום, כזה שכל עסק ישמח לראות בשורת ההוצאות החודשית שלו. הסיבה לכך היא פשוטה, מתפרות טקסטיל רבות הבינו כי הדרך היעילה והמשתלמת ביותר למסחר היא באמצעות הקמה של חנויות דיגיטליות שבהן אין צורך במתווכים והמסחר מתבצע בצורה ישירה בין המתפרה ללקוח.

מתפרות הטקסטיל הבינו כי ההכרח שהיה בעבר להקים חנות לממכר בדים כדי להציג את מרכולתם, הצורך בהעסקת עובדים שיעניקו שירות ללקוחות וכמובן כל ההוצאות הנלוות לכך הן מיותרות ומכבידות עליהן. תוסיפו לכך את העובדה שבאופן קטגורי מפעלי ייצור בדים נעלמים מהנוף הישראלי (בעבר היו בארץ עשרות מפעלי טקסטיל ומתפרות ענק אך כיום נשארו רק בודדים שמציעים בדים לסיטונאים שהם באמת מייצרים ולא מייבאים את הבדים מחו"ל) ותבינו מדוע הפתרון של המתפרות וייצרני הבדים לעבור לדיגיטל היה הכרח המציאות.

מעבר לתמיכה המיידית בתעשיית הטקסטיל כחול לבן יש לבחירה במפעל מקומי עוד כמה יתרונות:

  • בקרת איכות תמידית – נכון שחברות אופנה רבות שולחות נציגים לחודשים שלמים להודו או טורקיה כדי שיפקחו על ייצור הבדים ויוכלו לבצע את בקרת האיכות, אך העובדה כי המפעל נמצא בארץ לא רק שחוסכת כסף (אין צורך להטיס את העובד ולשלם לו אש"ל) אלא מאפשרת בקרת איכות צמודה יותר וכמובן גם חוסכת את שבירת השיניים והדברים שהולכים לאיבוד בתרגום וגורמים לאי הבנות מיותרות.
  • מהירות ויעילות השילוח – להביא סחורות ובדים בסיטונאות מחו"ל אולי נעשה נפוץ אך אם נבחן את כל האופרציה הזו לעומת האספקה ממפעל היושב בארץ נראה כי מדובר על חיסכון מהותי של זמן והוצאות על השינוע (לא צריך לשנע את כל הסחורה במכולות ואוניות ענק). מעבר לכך, אם אתם מעוניינים לבצע הזמנה חוזרת או הזמנה ייחודית וחד פעמית התהליך כולו יהיה מהיר ונח יותר.
  • האפשרות לשינוי פתוחה בפניך – לא משנה הסיבה שבגינה תרצו לבצע שינוי בהזמנה לאחר שההזמנה החלה להתבצע, אם תבצעו את ההזמנה מתפרת טקסטיל ישראלית תוכלו לבצע את השינוי עוד באותו היום ובכך לחסוך הוצאות מיותרות וסחורה פגומה או לא רצויה.

מתפרות הטקסטיל מחכות לך

יכול מאוד להיות שאתם, כמו רבים אחרים, חשבתם כי הפתרון היחידי שעומד בפניכם הוא ייבוא בדים בסיטונאות. אך דעו לכם שחיפוש פשוט בגוגל יוביל אתכם לעולם שלם של מתפרות ומפעלי ייצור בדים היושבים בארץ ויוכלו להציע לכם בדים המותאמים לאקלים הישראלי בצורה המיטבית.

המפעלים הישראלים מתייחסים לשוק הישראלי כלחם והחמאה שלהם, בניגוד למפעלים הענקיים בחו"ל אשר בשבילם השוק הישראלי הוא קטן וזניח ולכן הם יכולים להרשות לעצמם להתעלם מהאקלים הייחודי השורר בארץ. המפעלים המקומיים לא יכולים להרשות לעצמם את ההתעלמות הזו כי אם יעשו כך הם יאבדו את זכותם להתקיים וכתוצאה מכך אתם מרוויחים בדים איכותיים, מותאמים לאקלים הישראלי ובמחירים הגיוניים.

קטגוריה:, פורסם ב21/06/2020

0 תגובות על המאמר

הוסף תגובה  

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.