חשבוניות לשכירים

יזמים או פרילנסרים רבים, אשר אינם בטוחים בדרכם העצמאית, לא מעוניינים להתחיל תהליך בירוקרטיה, אשר כרוך בהתמודדות אל מול הרשויות השונות, בין אם בביטוח לאומי, מס הכנסה,מע"מ ועוד, ומחפשים פתרון אולטימטיבי להימנע מכך עד אשר יקבלו החלטה מושכלת.
חשבונית לשכיר, בהחלט מציבה בפני אותם מתלבטים את הפיתרון המושלם למצב הקיים.
לשכירים רבים יש מחשבות שניות באשר להיותם שכירים, אך מפחדים לבצע את הצעד הגורלי לקראת מימוש החלום והפנטזיה שלהם להוציא אל הפועל את הרעיונות שלהם בשל פחדים וחששות רבים.

חשבוניות לשכיר מהוות יתרונות רבים, בניהם חיסכון בתשלום עבור רואה חשבון, התעסקות עם הנפקת חשבוניות, התעסקות עם קבלות, רישומים החזרי מס ועוד.

כיצד עובד השירות

כל אדם אשר מתחיל את דרכו ומעוניין למכור מוצר או שרות, אך אין בידו האפשרות להירשם בעת פתיחת עוסק מורשה,( אם כי אין בידיו מספיק הכנסות, ואם כי אין הוא רוצה להתעסק עם הרשויות), הוא יכול לפנות אל חברה המספקת עבורו חשבוניות.
העלות עבור השירות הינה מזערית לעומת היתרונות הרבים. לרוב העלות תסתכם בכ- 5% מסך החשבונית המופקת.

כל לקוח אשר לו אתם מספקים את השירות, יעביר את הכסף ישירות אל החברה והחברה תעביר לכם את הכסף לאחר ניכויים על פי חוק ועמלה עבור השירות.
שירות זה הינו חוקי ומתפקד במסגרת החוק, והרשויות השונות במדינת ישראל תומכים בו משום יעילותו הרבה.

שכיר ועצמאי גם יחד

במקרים בהם מעוניינים אנשים להיות שכירים, אך גם לספק שירותים כהשלמת הכנסה לתזרים המזומנים האישי שלהם, הם מוזמנים להיעזר בשירות המוצע, על מנת להימנע מפתיחת תיק עצמאי ברשויות השונות.
שכירים לא חייבים להתנהל רק על פי כללי והנחיות החברה בו הם עובדים, ואם הם מבצעים את הפרוצדורה בגלויי ועל פי חוק, הם יכולים להנפיק חשבונית דרך החברה.

הכנסה נוספת זו, יכולה להקל על חייו של האדם משום שהמקצוע בו הוא עוסק, מאפשר לו לבצע עבודות נוספות מבלי לעזוב את מקום עבודתו הנוכחי או מבלי לפתוח תיק עצמאי ולהרוויח כראות עינו.

גם אנשים אשר נמצאים במצב בו הם מחפשים לעצמם עבודה, אשר עליה הם חלמו כל חייהם, ובינתיים הם בין עבודות, יכולים לספק שירותים ללקוחות שונים, ולהפיק חשבונית מבלי להתחייב לאורך חיים עצמאי .הדפסת חשבוניות היא משימה קלה שיודעים למי לפנות

לפתוח תיק ברשויות, לעיתים כרוך בבירוקרטיה, אך הפחד הגדול מעבר להתנהלות השוטפת מול הרשויות, הוא סגירת התיק בבוא העת. עבודה מול רשויות דורשת ידע רב, ואנרגיות רבות, אשר יכולות להיות מתועלות לעבודה ולא להתנהלות מול הבירוקרטיה, ועל כן קיימת חשבונית לשכיר.

קטגוריה:, פורסם ב11/09/2014

0 תגובות על המאמר

הוסף תגובה  

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.