הקמת עסק באינטרנט למטרת מכירה

אנחנו שומעים על אנשים שמקימים עסק בשביל לספק עבורם הכנסה שוטפת ואנחנו שומעים על אנשים שמגיעים לרגע בחיים בו הם מחליטים שהגיע הזמן למכור ולהתקדם הלאה, אבל על עסקים שמוקמים לשם מכירה – זה אנחנו פחות שומעים.

זה אפשרי?

סטארט-אפים רבים מגיעים ליום בו חברה גדולה רוצה לקנות אותם וזה נהדר, כי הם יכולים להרוויח כמות גדולה של כסף וגם להפסיק לעבוד – 2 במחיר של אחד. אבל על מנת להגיע לרמה שבה מישהו רוצה לקנות אתכם נדרש זמן רב ועבודה קשה. לא תמיד זה מצליח ולפעמים הכישלון קשה מנשוא, אבל זה בגלל שהם משקיעים את כל כולם במשהו. ישנן אפשרויות רבות של עסקים קטנים שאפשר להקים מבלי שזה יגרום לכם נזק רב, וההמתנה למכירה הגדולה אמנם יכולה להיות ארוכה אבל זה לא דורש מכם יותר מדי.

על מה מדובר?

קחו למשל אתרי אינטרנט. תחום אתרי האינטרנט הוא תחום שכבר שנים רבות נמצא בעליה. מכיוון שלא נראה באופק שהעליה הזאת הולכת לדעוך בקרוב, כדאי להשקיע בתחומים אלו. עסקים רבים שפועלים רק באמצעות האינטרנט עושים כסף טוב ומכירת אתרי אינטרנט היא דבר מבוקש. אתרי אינטרנט שמצליחים לצבור כסף מפרסומות או ממכירת שירות (שלא בהכרח דורש מכם השקעה רבה) הם דוגמא אחת, אך אתרי אינטרנט שזוכים לקידום רב במנועי החיפוש ואז נמכרים במחיר גבוה לאנשים שמעוניינים לקדם את האתר שלהם זה דוגמא אחרת.

אתרי האינטרנט הם עסק לכל דבר אך הם לא דורשים מכם שכירות של משרד או תחזוקה של עובדים. ניתן לבנות היום אתרי אינטרנט במחירים נמוכים ולקבל תמורה טובה מאתרים אלו. התחזוקה השוטפת של האתרים לא אמורה להיות גבוה מדי, בסך הכל מדובר בדומיין ואחסון שזה משהו שבמילא עסק רגיל צריך לשלם עליו אם הוא מעוניין לקבל שיווק באינטרנט. קיימים סיפורים רבים על אנשים שהקימו אתרי אינטנרט בשביל למכור אותם. אנשים לפעמים חושבים כבר מראש על הקונה שהם רוצים ולכן הם משקיעים באתרי אינטרנט בתחומים מסוימים ואפילו שמים דגש על נקודה מסוימת בתוך התחום הזה כדי למכור את האתר לעסקים בינוניים שרוצים לקבל פוש חזק.

גם אתרים שלא מניבים הכנסה כלל ולא מצריכים מכם פתיחה של עוסק פטור יכולים ביום אחד להימכר ולהניב לכם סכום כסף יפה. כשמשקיעים באתרי אינטרנט זה יכול להשתלם מאוד ואין את הסיכונים הרבים שיש כשמקימים עסק ממשי. יזמים רבים שמנסים את הרעיון הזה ומצליחים בו מבינים את הפוטנציאל הטמון בו ומתחילים להקים עוד אתרים רבים למטרה זו כך שלבסוף הם חיים את חייהם מרעיון לרעיון – מאתר לאתר עד שהם מצליחים לצבור סכום כסף יפה ולגשת לכיוון אחר. עכשיו אתם בטח חושבים – הקמת עסק למטרת מכירה – וואלה זה אפשרי.

קטגוריה:, פורסם ב14/03/2017

0 תגובות על המאמר

הוסף תגובה  

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.