עבודה זמנית
  • בעל עסק עצמאי וזקוק להלוואה?
  • רוצה לסגור את המינוס?
  • מחפש הלוואה מיידית ללא תנאים מגבילים?

בפני כל בעל עסק פרטי עומד האתגר לאזן בין הוצאות אישיות להוצאות עסקיות, לרבות שמירה על מסגרות האשראי. גם בעלי עסקים מחזיקים משק בית ונדרשים לקחת הלוואות לצרכים שונים, ללא קשר לפעילות העסקית שלהם. גם אתה תוכל לקבל הלוואה לכל מטרה. הלוואה פרטית ניתן לקבל מהבנק או מגורמים חוץ בנקאיים, ורק אתה קובע את סכום ההלוואה ופריסת התשלומים.

סוגי הלוואות פרטיות לבעלי עסקים

קיימים מספר סוגים של הלוואות פרטיות לבעלי עסקים מהן ניתן לבחור במידת הצורך, להלן מספר דוגמאות לגורמים שיוכלו לך לתת לך הלוואה לכל מטרה:

  • הלוואות בנקאיות
  • הלוואות חוץ בנקאיות
  • הלוואות אקספרס
  • הלוואות מחברות אשראי
  • הלוואות מחברות ביטוח
  • הלוואות מחברות מימון
  • הלווואת מקרן השתלמות

זה לא הכל. קיימים גורמים נוספים שנותנים הלוואות. הלוואה פרטית לבעל עסק ניתנת בד"כ בתנאים מסוימים. כל גורם מלווה מציב את התנאים שלו, את הריביות שהוא נותן, את מועד ההחזר ואת פריסת התשלומים. התנאים קשורים מן הסתם לתיק האשראי העסקי של בעל העסק. מומלץ מאוד לעשות סקר שוק מקדים ולראות מאיפה הכי משתלם עבורך לקחת את ההלוואה.

למה משתלם וכדאי לקחת הלוואה פרטית?

הלוואה פרטית נועדה לצרכים אישיים, בשונה מהלוואה עסקית שנועדה לממן פעילות עסקית. ההלוואה לא תלויה בהכרח בפעילות העסקית של העסק, אלא יותר בהתנהלות משק הבית שלך. כך למשל, גם אם יש לך עסק בתחילת דרכו ועדיין איך לך תזרים קבוע ויציב – תוכל לקבל הלוואה פרטית שתעזור לך בהתמודדות עם ההוצאות האישיות השונות. בנוסף לכך, הרבה בעלי עסקים זכאים לקבל הלוואות פרטיות בתנאים טובים במיוחד כמו ריביות נמוכות ומה שמשמש כערבון הוא העסק עצמו.

מה זה אומר להיות בעל עסק פרטי

אדם אשר מחזיק בעסק פרטי תמיד נמצא על המשמרת ועם יד על הדופק. אין לו באמת רגע לעצור ולנוח מבלי לחשוב על העסק שבנה במו ידיו. לא משנה אם העסק הוא קטן או גדול, ותיק או חדש – תמיד יש מה לעשות ואף פעם אי אפשר לנוח על זרי הדפנה כי דברים לא קורים מעצמם. בעלי עסקים פרטיים הם אנשים שלקחו סיכון בחייהם ויצאו ממעגל השכירים לדרך חדשה ועצמאית, על כל המשתמע מכך. לעיתים עסקים פרטיים זקוקים להלוואות מכל מיני סיבות, ואין כל בעיה לקבלן בלי יותר מדי פרוצדורות מתישות.

יתרונות וחסרונות בלקיחת הלוואות מהבנק לבעלי עסקים פרטיים

גם הבנקים מספקים הלוואות פרטיות לבעלי עסקים מבלי להערים יותר מדי קשיים. יחד עם זאת, לבנק בהחלט יש תנאים ומסגרות מובנות ברורות. היתרון הגדול של לקיחת הלוואה מהבנק הוא הנוחות הגדולה. הבנק כבר מכיר אותך ואת התזרים של העסק שלך ולכן יכול לבנות לך תוכנית הלוואה שמותאמת לך באופן שיספק את מה שאתה צריך. החסרונות של לקיחת הלוואה פרטית מהבנק הם שהבנקים פחות גמישים, הבירוקרטיה לעיתים ממושכת ומתישה ויש מועד מאוד ספציפי שעליך להחזיר חזרה את ההלוואה שלקחת. כל בנק מתנהל באופן מעט שונה אבל בגדול תוכל למצוא תנאים דומים בין הבנקים.

קטגוריה:, פורסם ב07/05/2019

0 תגובות על המאמר

הוסף תגובה  

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.