הלוואות לרכבים - bizstart
  • מעוניין לקבל הלוואה לרכישת רכב חדש?
  • צריך הלוואה לרכב יד שניה?
  • מחפש מימון בתנאים טובים לכל סוגי הרכבים?

רכישת רכב חדש או יד שניה באמצעות מימון חיצוני עשויה להיות משתלמת למדי מבחינה כלכלית, כל עוד מקפידים על מספר עקרונות. יש תמיד להשוות בין גובה ההחזר החודשי של ההלוואה לבין החיסכון בעלויות השוטפות של הרכב הישן. מה שבטוח הוא שבתנאים הכלכליים הנוכחיים, ניתן להשיג מימון לרכב בתנאים אידיאליים.

ממי ניתן לקבל הלוואה לרכישת רכב?

יש לא מעט גופים אשר מספקים הלוואות לרכבים ובתנאים משתלמים. קודם כל, ניתן לקבל הלוואות מהבנקים עצמם. הבנקים מספקים הלוואות לרכבים לרוב לקוחותיהם, לרבות ללקוחות עסקיים. שכן רכב הינו כלי עבודה לכל דבר המאפשר להגדיל את מחזור העסק ואת היקף הפעילות העסקית.

מלבד הבנקים ישנם גורמים חוץ בנקאיים רבים שמציעים הלוואות לרכישת רכב חדש והלוואה לרכב יד שניה בתנאים מצוינים. הטיפ הטוב ביותר שתוכל לקבל הוא לבצע סקר שוק מקיף ע"מ לוודא שקיבלת את התנאים האופטימליים עבורך. בבחינת מספר חלופות יש לשים דגש מיוחד על גובה הריבית ועל פריסת התשלומים.

הלוואה לרכב יד שניה – פופולרית במיוחד

הלוואה לרכב יד שניה עשויה להיות משתלמת יותר מאשר הלוואה לקנית רכב חדש (ברוב המקרים, לא תמיד). דבר ראשון, רכב יד שניה עולה הרבה פחות מרכב חדש לגמרי ולכן גובה ההלוואה שתצטרך לקחת מראש הינו קטן יותר. דבר נוסף, רכבים חדשים "סובלים" מירידת ערך מהירה למדי ב3 השנים הראשונות.

בהלוואה לרכב יד שניה תוכל לסיים את החזר ההלוואה בזמן קצר יותר וליהנות מאותן ריביות טובות ופריסה נוחה של תשלומים. יש לקחת בחשבון שיש חשיבות לשנת ייצור הרכב גם אם הוא רכב יד שניה. כל גוף שנותן הלוואה מתנה את שנת הייצור באופן מעט שונה לכן כדאי לך לבדוק את העניין לפני שאתה מתחייב על קניה מול בעל הרכב.

הלוואות לרכבים מכל הסוגים

אם החלטת לקחת הלוואות לרכבים, לא משנה אם הלוואה לרכב יד שניה או ראשונה תוכל דבר ראשון להנות מרכב חדש ובטיחותי יותר. הרכב ירשם על שמך, למרות ההלוואה, ההחזרים החודשיים הינם נוחים מאוד והפריסה גדולה ורחבה (כמובן כי תלוי מאיזה גוף החלטת בסופו של דבר לקחת הלוואה). ניתן כיום לקבל הלוואות לכל סוגי הרכבים, כל עוד ניתן לשעבד את הרכב לגוף המלווה. במידה והחלטת לרכוש רכב בהלוואה מגורם חוץ בנקאי, דע כי ישנם גופים המאפשרים קבלת הלוואה דיגיטלית, און ליין, מבלי כל צורך לצאת מהבית. כל כך פשוט וכל כך נוח.

למה כדאי לקחת הלוואה לרכישת רכב?

אז הנה סיכום קצר עבורך למה הלוואות לרכבים זהו דבר כדאי ומשתלם:

  • הלוואה מגורם חוץ בנקאי לא פוגעת לך במסגרת האשראי ותוכל להמשיך להתנהל כרגיל
  • תנאים מצוינים ופריסה נוחה בהלוואות לרכבים מכל הסוגים
  • הלוואה לרכישת רכב לא תפגע לך בהוצאות השנתיות המתוכננות
  • שוק הרכב רווי, ניתן למצוא רכבים יד שניה במחירים נהדרים

 

כל שעליך לעשות עכשיו הוא לבחור את הגוף הכלכלי שיספק לך הלוואה מהירה, בתנאים נוחים ומשתלמים. בהצלחה וסע בזהירות!

קטגוריה:, פורסם ב07/05/2019

0 תגובות על המאמר

הוסף תגובה  

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.