הכול על ביטוח עסק: הגנה מנזקים, חבות מעבידים ועוד

פתחתם עסק חדש? מזל טוב! על מנת להגן על העסק שלכם מפני נזקים, תביעות ואסונות, יש לרכוש ביטוח עסק. אז איך תדעו איזה ביטוח אתם צריכים ומהו ביטוח חבות מעבידים?
המשיכו בקריאה ותגלו מה אומרות האותיות הקטנות ואיזה מידע חשוב לא כדאי לכם לפספס, כשאתם עושים ביטוח.

הרי זה ידוע, שעל מנת להקים עסק, נדרשים משאבים פייזים, נפשיים, כסף וזמן בלתי מבוטל. כבעלי עסקים, אתם צריכים להיות מודעים לעובדה שאתם עשויים להיות חשופים לכל מיני סיכונים. על מנת שתקבלו הגנה מלאה מפני אותם סיכונים, תוכלו לרכוש כל מיני אמצעי מיגון, בהם גם ביטוח עסק מקיף המתאים לדרישות והצרכים של העסק שהקמתם. ביטוח עסק משתנה על פי פעילות העסק. בואו נכיר את סוגי הביטוח המוצעים לבעלי עסקים.

ביטוח מבנה

ביטוח כזה מכסה אתכם מפני נזקים הנגרמים כתוצאה משריפה, פגעי מזג אוויר, רעידות אדמה וכו'. על כן, אם מבנה העסק רשום על שמכם, חשוב שתעשו ביטוח מבנה ותגנו על הנכס מפני הנזקים שהוזכרו לעיל. אגב, גם אם אינכם בעלי הנכס בפועל, בכל זאת רצוי שיהיה לכם ביטוח מבנה ומדוע? זאת משום שגם אם עשיתם חוזה שכירות והשכרתם את המבנה מאדם אחר, עדיין יהיה עליכם להשיב את המבנה תקין בתום תקופת השכירות. 

ביטוח תכולה

ביטוח כזה מגן על נזקים שיכולים להיגרם לציוד, לריהוט ולחומרי הגלם הנמצאים בתוך המבנה בו העסק מתנהל. ביטוח כזה יבטיח לכם שקט ובעיקר ביטחון כלכלי. הביטוח יכול להשתנות בהתאם לסוג העסק. אגב, ניתן לבצע הרחבה לביטוח תכולה באמצעות כיסויים משלימים שתציע לכם חברת הביטוח. 

ביטוח אובדן הכנסה

ביטוח כזה יכול לעזור המון לבעל העסק, במצב בו העסק מושבת מפעילות בגלל נזק שנגרם למבנה או לרכוש העסק. אם תרכשו ביטוח כזה, תוכלו לקבל פיצוי על ימי אובדן הכנסה. הפיצוי יינתן לבעל העסק, עד שהעסק יחזור לפעילות תקינה ומלאה. 

ביטוח חבות מעביד

ביטוח כזה מתאים לבעלי עסקים שמעסיקים עובדים. הביטוח מתרכז בעיקר בכל מה שקשור לתאונות עבודה. הכוונה היא שאם אחד העובדים בעסק ייפגע או יחלה, הוא יקבל טיפול רפואי ופיצוי הולם וכל זאת מבלי שבעל העסק יפגע מכך מבחינה כלכלית. הביטוח תקף גם במקרים בהם העובד מחליט לתבוע את המעסיק שלו.

שורה תחתונה

כפי שניתן לראות, ניהול עסק הוא עניין לא פשוט בכלל. כבעלי עסקים, עליכם להפגין אחריות ולבצע תהליך של ניהול סיכונים. כל הביטוחים שהוזכרו לעיל הם חלק בלתי נפרד מאותו תהליך. בזכות רכישת הביטוחים, תוכלו להיות בטוחים, לא מופתעים וכמו כן תוכלו להתמקד בדבר שאתם הכי צריכים – והוא הצלחת העסק שלכם. ערכו סקר שוק בין חברות הביטוח השונות ובדקו איזו חברה מציעה לכם את הביטוחים הטובים ביותר עם כמה שיותר כיסויים משלימים. שיהיה בהצלחה!

קטגוריה:, פורסם ב16/09/2020

0 תגובות על המאמר

הוסף תגובה  

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.