מחפשים עסק חדש? רוצים לרכוש זיכיון על ניהול עסק? חושבים על יזמות שתתאים לאופי ולמזג שלכם? ריכזנו כאן, לנוחותכם, מגוון של עסקים והזדמנויות עסקיות מגוונות. ההיצע הגדול מאפשר לכם לבחור את סוג העסק ואת התחום המתאימים ביותר לכישוריכם ולנטיות לבכם. ריכוז מגוון של עסקים מייתר את הצורך לחפש אותם במקומות שונים ובכך, בהכרח, לבזבז זמן ומן הסתם גם כסף. חשיפה למבחר העסקים עשויה לתת לכם רעיון או כיוון לעסק שבו תיטיבו להביא לידי ביטוי את היכולות ואת הכישורים שלכם. לוח העסקים למכירה פתוח ומתעדכן 24/7. אתם מוזמנים לפתוח את מניפת ההזדמנויות העסקיות שהוא פותח בפניכם ולבחור את העסק המתאים לכם ביותר. בהצלחה!

מודעות אחרונות

למכירה חנות תכשיטי כסף רווחית

השפלה ₪1,000,000.00

למכירה חנות תכשיטי כסף רווחית עם וותק של 18 שנים במרכז מסחרי שכונתי באשדוד. חנות יפה מאוד.  כולל מלאי תכשיטים וציוד.

למכירה קו חלוקת לחם וחלב

השפלה ₪140.00

למכירה קו חלוקת לחם וחלב. הקו פעיל בשעות הבוקר המוקדמות. עובדים כ5-6 שעות ביום עם הכנסה של 20,000 ש”ח. מאגר לקוחות קבוע, ישנה אפשרות לעבוד עם רכב קטן. פרטים נוספים

למכירה מזון מהיר בשרי בבקעת אונו

השפלה ₪0.00

הזדמנות נדירה! למכירה מזון מהיר בשרי . גודל המקום-  50 מ”ר+רחבה+מחסן המקום סופר רווחי, יש רווחים של  60-70 אלף ש”ח חודשי!!! למקום יש מוניטין של שבע שנים וקהל לקוחות נאמן וטוב.

למכירה לופט עובד מאובזר ויוקרתי

השפלה ₪80,000.00

למכירה הלופט הכי מגניב בעיר. הלופט נראה יפייפה ויוקרתי, מאובזר בג’קוזי מפנק ל 12 אנשים, ערכת קריוקי עם בוקסות מוגברות מחשב ומקרן ומטבח מאובזר. הלפופט ממקום במיקום מרכזי ויש חנייה בשפע.

למכירה מוסך משופץ באשדוד

השפלה ₪210,000.00

למכירה, מוסך משופץ הכולל את כל הציוד הדרוש ו-3 ליפטים. המוסך נמצא במקום מרכזי באזור התעשיה הקלה אשדוד.

למסירה מרכז שירות לרכב

השפלה ₪0.00

למסירה, מרכז שרות לרכב בבאר טוביה בעל בסטדנרטים ארופאיים. המרכז מוכר ובעל מוניטין וחוג לקוחות גדול.

מרכז מכירה ושירות רכב למכירה

השפלה ₪1,400,000.00

למכירה, מרכז מכירה ושירות לרכב של יבואן מורשה ומותג מוביל. המרכז פעיל ומגיע עם אולם תצוגה למכירת רכב חדשב וכולל הרבה לקוחות, מוניטין רב וצוות עובדים איכותי ומגובש.