חולם לפתוח עסק בחול? הגעת למקום הנכון.

זה המקום וזה הזמן הנכונים והמתאימים לקבלת מידע על אודות פתיחת עסק בחו”ל. כאן, באתר עסקים למכירה תוכלו לקבל מידע, כלים ועצות ליצירה ולניצול הזדמנות עסקית. בין אם יש לכם אפשרות (כסף ומוטיבציה) להתוודע אל האפשרויות העשויות להיפתח בפניכם בתחום עסקים גדולים למכירה או עסקים קטנים למכירה, כאן תוכלו לקבל, בין השאר, מידע על אודות משקיעים או שותפים פוטנציאליים, אשר מחפשים, אולי, אנשים כמוכם או אם לדייק- אתכם. פתיחת עסק בחו”ל שונה מפתיחת עסק בארץ. חשוב להתוודע וללמוד היטב את הנושא לעומקו, בין השאר מפי בעלי עסקים המנהלים עסקים מניבים בחו”ל לפני  קבלת החלטה על אודות שינוי כיוון עסקי בפרט ושינוי בחיים בכלל. עסקים בחו”ל הוא נושא רחב וגדול. לימוד יסודי ומעמיק של היבטיו השונים עשוי להעניק לכם יתרון יחסי חשוב על מי שלא מבצעים עבודת הכנה, חקר ולימוד מקדימים, שהם תנאי הכרחי לעצם היתכנות ההצלחה של העסק שאתם עתידים לפתוח, בשעה טובה, בחו”ל.

מודעות אחרונות

למכירה סניף של רשת מזון מהיר בשרי ברעננה

מרכז ₪399,000.00

למכירה מסעדת מזון מהיר בשרי של רשת המובילה בתחומה. הרשת בפריסה ארצית בכל הארץ. הסניף ממוקם במרכז הייטק ברעננה. גודל המקום 120 מ”ר. רווחיות גבוהה, מחזורים בעלייה. הסניף פעיל בימי

למכירה חברה לשיווק והפצה של ירקות בוטיק

מרכז ₪3,500,000.00

למכירה חברה לשיווק והפצה של ירקות בוטיק באיכות גבוהה ביותר. לחברה הוצאות תפעול נמוכות ורווחים גבוהים במגמת עלייה מתמדת. עסק בעל מחזורים גבוהים מאוד. פרטים נוספים ינתנו בפגישה. לרציניים בלבד!