תחת קורת גג וירטואלית אחת ריכזנו עבורכם שני מקורות- מאגרים, אם לדייק- מידע בנושא שעשוי לא רק לעניין אתכם אלא לספק לכם את המענה המיטבי: מוסכים וסוכנויות רכב למכירה. החיפוש באתר ממוקד ולכן יעיל וקצר. כאן תוכלו למצוא מגוון גדול של מוסכים, לרבות מוסים מורשים של יבואני רכב של היצרניות המובילות, ומספר רב של סוכנויות רכב למכירה.

שוק הרכב הוא שוק דינאמי מאוד ולכן אתר ייעודי בתחום זה, המתעדכן, נגיש וזמין און ליין 24/7 מאפשר לכם למצוא את הרכב המבוקש ואת המוסך הנדרש בסביבתכם הקרובה או בכל מקום אחר.

חיסכון במשאב הזמן הוא גם חיסכון (ופעמים רבות גם רווח) בכסף. בתחום מוסכים וסוכנויות רכב הקשר בין השניים הוא ישיר ומובהק. אם עד היום עבור רבים מכם הפך הצורך לחפש מוסכים וסוכנויות למכירת רכב למאמץ רב, אשר לא אחת גרם למפח נפש, באתר זה, כאן ועכשיו, מוצעת לכם חלופה אידיאלית המקצרת את זמן החיפוש ומאפשרת לכם להיחשף למגוון גדול מאוד של מוסכים ושל סוכנויות רכב.

כל הארץ

כל הארץ ₪85,000.00

הזדמנות עסקית לזכיינות לענף הרכב ציפויים נאנו טכנולוגי של חברת SCHENDELER NANO TECHNOLOGY GERMANY  חברה מהגדולות בעולם לציפויים נאנוטכנולוגים עם יותר מ 700 מוצרים לכל סוגי הענפים כגון: כרב ,פאנלים

מוסך למכירה באיזור הצפון

איזור הצפון ₪1,800,000.00

בהזדמנות עקב פרישה חברה שבבעלותה מוסך פעיל וותיק מאד ומצליח בצפון.בהסדר עם כל חברות הביטוח. 9 עמדות/ליפטים.מחלקות:מכונאות,חשמל, פחחות וצבע,מיזוג,דיאגנוסטיקה. מתאים למיזוג עם חברה שבבעלותה מוסך נוסף.

למכירה מוסך פעיל ומצליח

איזור הצפון ₪1.70

בהזדמנות עקב פרישה חברה שבבעלותה מוסך פעיל וותיק מאד ומצליח בצפון.בהסדר עם כל חברות הביטוח. 9 עמדות/ליפטים.מחלקות:מכונאות,חשמל, פחחות וצבע,מיזוג,דיאגנוסטיקה. מתאים למיזוג עם חברה שבבעלותה מוסך נוסף.

מבנה להשכרה עם כלים ציוד ומלאי, אפשרות למכירת ציוד וליפטים

איזור הדרום ₪1.00

מבנה ברמה למוסך שירות רכב א.ת קרית גת ציוד מוסך מלאי כלים וחלפים, וליפטים-בנפרד

מוסך למסירה בחיפה

איזור הצפון ₪0.00

למסירה בהזדמנות, מוסך פעיל במפרץ חיפה. המוסך הינו מוסך מוסמך עם רשיון עסק הכולל קליינטורה קבועה ומוניטין רב.

מלאי אגזוזים למכירה

כל הארץ ₪0.00

בהזדמנות עקב סגירת העסק, מלאי אגזוזים (כולל ספידרקס) למכירה במחיר אטרקטיבי.

מוסך למכירה בעוספיה

איזור הצפון ₪300,000.00

מוסך חדש למכירה בעוספיה. המוסך כולל ציוד חדש אשר נרכש לפני כשנה, משרדים, שירותים ומחסן קיימת אפשרות לרכישת הציוד בלבד.

למכירה מוסך משופץ באשדוד

איזור השפלה ₪210,000.00

למכירה, מוסך משופץ הכולל את כל הציוד הדרוש ו-3 ליפטים. המוסך נמצא במקום מרכזי באזור התעשיה הקלה אשדוד.

למסירה מרכז שירות לרכב

איזור השפלה ₪0.00

למסירה, מרכז שרות לרכב בבאר טוביה בעל בסטדנרטים ארופאיים. המרכז מוכר ובעל מוניטין וחוג לקוחות גדול.

מוסך בירושלים למכירה

ירושלים והסביבה ₪280,000.00

למסירה בהזדמנות, מוסך מורשה בתלפיות. המוסך קיים כ-10 שנים והוא בגודל 200 מ"ר. השכירות היא 10,000 ש"ח + מע"מ לחודש. המוסך פעיל ומוכר מאוד ומייצר רווחים של כ-70,000 ש"ח לחודש

למסירה מוסך בתל אביב

איזור המרכז ₪400,000.00

למסירה במיקום מרכזי בת"א (צמוד לקניון עזריאלי), מוסך מורשה ובנוי בהתאם (נמסר ללא מורשה) עפ"י אמות מידה של היבואן. גודל המוסך כ-400 מ"ר והוא כולל 5 ליפטים  ו-4 עמדות עבודה.

מרכז מכירה ושירות רכב למכירה

איזור השפלה ₪1,400,000.00

למכירה, מרכז מכירה ושירות לרכב של יבואן מורשה ומותג מוביל. המרכז פעיל ומגיע עם אולם תצוגה למכירת רכב חדשב וכולל הרבה לקוחות, מוניטין רב וצוות עובדים איכותי ומגובש.