בעלי עסקים כיום יכולים להיעזר במגוון רחב של כלים חינמיים וטובים היכולים לעזור להם מאד כבעלי עסקים.

רשת האינטרנט מציעה מבחר כלי עזר חינמיים כמעט בכל תחום – החל מתוכנות לניהול עובדים וחשבונות, דרך צ'ט וידאו, שמאפשר פגישות קרובות לפנים מול פנים כשפגישה פיזית לא מתאפשרת וביצוע הרצאות ברשת, ועד כלים שעוזרים לנו בתפעול העסק.

ריכזנו עבורכם מגוון כלים לנוחיותכם:

  1. PAYMO – תוכנה לניהול פרויקטים, זמן ועובדים המיועדת לעצמאיים או לצוותים קטנים העובדים במקביל על מספר פרויקטים. התכנה פשוטה לשימוש ונוחה למדי. בתחילת העבודה על התוכנה יש אפשרות להגדיר נקודות ציון חשובות, להכניס קבצים, משימות רלוונטיות לפרויקט. בנוסף התוכנה מאפשרת לסכם כמה שעות הקדשתי לכל פרויקט. תוכנה חינמית מאוד מומלצת שתעשה לכם סדר בעבודה.
  2. HANGOUTS – כלי חדש יחסית של גוגל המציע בחינם שיחת וידאו מרובת משתתפים עם אפשרות לשיתוף מסך תוך כדי עבודה משותפת על מסמכים, שיתוף ועוד. בנוסף, ניתן ליצור שידורים חיים ולהעביר הרצאות. כלי מצויין וחינמי המתחרה בסקייפ המוכר, ומציע אפשרויות מתקדמות שיכולות לעזור ולתרום לעסק שלכם.
  3. שימוש בענן לאחסון מידע – אחסון מידע מאמר נהפך להיות שירות פופלרי, פשוט ויעיל בו משתמשות חברות רבות ובעלי עסקים רבים כיום. השירות מוצע על ידי חברות רבות כגון גוגל דרייב, דרופבוקס, Onedrive ועוד… השירות מאפשר שמירת נתונים ומידע ברשת האינטרנט במקום מאובטח השמור רק לכם. היתרון המרכזי הוא היכולת לגשת לנתונים בכל זמן ומקום וקיימת פחות סכנה של אובדן מידע. בנוסף, הרס מקומי של חומרת המחשב האישי שלכם, לא יפגע בנתונים המאוחסנים בשרת הווירטואלי – ב"ענן". ה"עננים" השונים כיום הם נוחים להפעלה וידידותיים למשתמש, ובדרך כלל מופיעים במחשב שלנו פשוט ככונן נוסף.
  4. שליטה מרחוק על המחשב – פעולה נפוצה שהרבה מאוד אנשים נזקקים לה. אתם רוצים לשתף את המחשב שלכם עם אדם אחר או צריכים שמישהו יעזור ויראה לכם דברים במחשב. קיימים 2 כלים חינמיים ופופלריים מאוד – LogMeIn ו-TeamViewer. שני הכלים יספקו לכם את הפיתרון בצורה פשוטה ונוחה.
  5. Wix – מערכת מדהימה לבניית אתר באופן עצמאי ובקלות רבה. המערכת פשוטה מאוד ונוחה לתפעול ואינה דורשת ידע טכני. בנוסף כל השימוש במערכת הינו חינמי וכולל תבנית ואחסון חינם, האתרים נראים מעולה ויש רכיב מובנה בכל דפי האתר לקידום במנועי החיפוש.
  6. עריכת תמונות – זקוקים לעריכת תמונות מהירה. כיום כבר לא חייבים תוכנה מקצועית על המחשב. קיימות 2 תוכנות הפועלות אונליין – picmonkey ו-Pixlr, אשר בעזרתן ניתן לחתוך, להדביק, להוסיף טקסט, אפקטים, ומסגרות. לעצב את התמונות וגם להזין את הגודל הרצוי. התוכנות מאוד ידידותיות ונוחות לתפעול, וכמובן, חינמיות. במידה ואתם רוצים להשתמש בתוכנה על המחשב שלכם, תוכנת Microsoft office picture manager יכולה לשמש אלטרנטיבה פשוטה לעריכת תמונות. עד לשנת 2013 התוכנה הגיעה עם חבילת האופיס.
  7. הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים – סוכנות מטעם משרד הכלכלה אשר נוצרה כדי לייצג את מגזר העסקים הקטנים והבינוניים בישראל, ומפעילה מגוון תכניות סיוע, ומייצרת סביבה עסקית מעודדת צמיחה עבור עסקים קטנים ובינוניים. בנוסף מספקת הסוכנות כלי סיוע ליזמים ועסקים קטנים ובינוניים הכוללים בין השאר התאמה וסבסוד של יועץ מקצועי, סיוע במימון, קידום יזמות בקרב אוכלוסיות מיוחדות ועוד…