הגעתם להחלטה המרגשת כי הנכם מעוניינים לפתוח עסק, להשקיע בעסק או למצוא נתיב תעסוקתי שבאמצעותו תוכלו להרוויח את ההון העצמי הראשון שלכם, מזל טוב!

אתר bizstart יעניק לכם את כל המידע והכלים הנדרשים לכם להתחיל במלאכת הבירור, התכנון והיישום.

  • בעלי עסקים – אם יש לכם עסק שרכשתם למטרת השקעה או שהנכם מעוניינים למכור עסק או נכס קיים, אתר bizstart יעזור לכם על ידי מידע בנושאים הבאים: הדרך הנכונה והנבונה למכור את העסק וכן תיווך עסקים ככלי עזר למכירת העסק שלכם.
  • יזמות עסקית – באתר תמצאו מגוון מאמרים ומדריכים העוסקים בתחום הרעיון ההתחלתי ליזמות עסקית, חיפוש עסקים למכירה, הנקודות החשובות שיש לבדוק טרם רכישת עסק קיים, תהליך חיפוש עסקים לקנייה, לימודי מנהל עסקים כלימודים אשר יעזרו לכם בכל הקשור אל ניהול נכון של עסק, אימון עסקי, ליווי צמוד במהלך הקמת עסק ועוד.
  • סטוקים ותכולות – האתר מספק אפשרות לבעלי עסקים שנתקעו עם כמות גדולה של סטוקים בעקבות סגירת העסק להציע למכירה את הסחורה. בנוסף, בעלי עסקים המחפשים סטוקים של סחורה במחירים אטרקטיביים יוכלו להיעזר באתר על מנת למצוא את המוצרים הדרושים.
  • שירותים לעסקים – באתר תמצאו נותני שירותים שיוכלו לעזור לכם במהלך ניהול העסק כגון עורכי דין, רואי חשבון ועוד…
  • כלים לעסקים – באיזור כלים לעסקים תוכלו למצוא כלים שימושיים שתוכלו להיעזר בהם בתחומים רבים הנוגעים לניהול השוטף של העסק.

Bizstart – האתר שמביא לכם אינפורמציה שתעזור לכם להשקיע ולגרוף רווחים